Toyota Professional Bielsko-Biała - Toyota Prius+ | samochód hybrydowy dla 7 osobowej rodziny
 1. Modele produkcja zakończona
 2. Prius+

TOYOTA PRIUS+

Inteligentna ewolucja

PRZESTRZEŃ, AERODYNAMIKA I DESIGN

Prius+ łączył w sobie trzy główne aspekty: aerodynamikę, przestrzeń wewnątrz auta i wspaniały wygląd na zewnątrz. Napęd hybrydowy, bogate wyposażenie samochodu i 7 w pełni regulowanych miejsc dla pasażerów sprawiały, że Prius+ zaskakiwał swoją funkcjonalnością.

NASTĘPCY TOYOTY PRIUS+

W ofercie Toyoty nigdy nie brakuje aut, które łączą w sobie zalety napędu hybrydowego z funkcjonalnością i przestrzenią.

 • CAMRY

  Wyposażona w najnowszy napęd hybrydowy Toyota Camry oferuje elegancję, funkcjonalność i prestiż. W tej luksusowej limuzynie przyjemność z jazdy zostaje wyniesiona na nowy poziom dzięki doskonałemu wyposażeniu, najwyższej jakości materiałom i absolutnej ciszy podczas jazdy w trybie elektrycznym.
 • RAV4

  RAV4 to prekursor segmentu SUV, który wciąż odjeżdża konkurencji. Dzięki zaawansowanej technologii, wyjątkowej stylistyce i mocnym, oszczędnym napędom to auto, które zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta.
 • COROLLA TS KOMBI

  Elegancka i wszechstronna Corolla TS Kombi jest autem, które dopasowuje się do Twojego stylu życia. Wyjątkowa przestrzeń, technologia i nowoczesna stylistyka pozwalają cieszyć się każdą chwilą w drodze. Dostępne napędy hybrydowe zapewniają wyjątkowe osiągi i płynną, oszczędną jazdę.

UŻYWANE JAK NOWE

Jeśli szukasz używanego Priusa+, zapoznaj się z ofertą Toyoty Plus, w ramach której kupisz używane auto z gwarancją. Oferta Dilerów Toyoty obejmuje jedynie modele w najlepszym stanie technicznym i z autentycznym przebiegiem. Kup auto z pewnego źródła, skorzystaj z atrakcyjnej ceny i ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.

GALERIA