Toyota Professional Bielsko-Biała - Toyota Professional | Auta i usługi dla Twojej firmy
 1. Biznes
 2. Professional

Toyota Professional

Twój biznes jest naszym priorytetem. W Toyota Professional rozumiemy, jak ważny dla Twojej firmy jest samochód, z którego korzystasz. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś zawsze pozostawał w ruchu. Specjalnie dobrana gama pojazdów i usług ma na celu pomóc rozwijać Twój biznes, zapewniając najlepsze w klasie osiągi i ładowność.
01

Wspieramy Twoje potrzeby biznesowe

Oferujemy szeroką gamę samochodów użytkowych, produktów i usług, które zagwarantują Twojej firmie rozwój.
02

Więcej niż samochód użytkowy

Siła naszej marki jest zbudowana na jakości, trosce i spokoju, który oferujemy naszym Klientom. Toyota Professional to Twój wspólnik, na którym możesz polegać.
03

Właściwe narzędzie do pracy

Staramy się zapewnić Twojej firmie najwłaściwsze narzędzie do pracy, a Tobie – najwyższy poziom obsługi.

Odkryj samochody użytkowe Toyoty

 •  

  PROACE CITY

  Kompaktowa, zwinna i zaskakująco pojemna Toyota PROACE CITY to auto, które zawsze dostarczy więcej, niż się spodziewasz.
 •  

  PROACE

  Nie ma dwóch takich samych dni. Bądź gotowy na każde wyzwanie z Toyotą PROACE.                                                                                  
 •  

  PROACE MAX

  Nowy PROACE MAX jest już gotowy na najtrudniejsze zadania. Przekonaj się, jak dużo oferuje największy model z rodziny PROACE.

Toyota Professional

Nasza obietnica

Poszukujesz furgonów zastępczych, ubezpieczenia, ekspresowego serwisu czy pomocy drogowej? Toyota Professional jest Twoim partnerem w segmencie lekkich pojazdów użytkowych. Nasza kompleksowa oferta zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego biznesu.

Toyota Relax

Dzięki gwarancji Toyota Relax zyskasz spokój umysłu. Każda nowa i używana Toyota jest sprzedawana z 3‑letnią gwarancją. Po każdym serwisie gwarancja jest dodatkowo przedłużana o 12 miesięcy lub 15 000 km*. * Maksymalnie do 10 lat lub przebiegu 185 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Toyota Express Service

Jeżeli wybierzesz usługę o nazwie Toyota Express Service, szybciej wrócisz na drogę. Czynności serwisowe zostaną wykonane przez dwóch specjalnie przeszkolonych mechaników, którzy bez dodatkowych kosztów wykonają całą pracę dwa razy szybciej.

Assistance na drodze

Z programu pomocy drogowej Toyoty możesz korzystać całodobowo przez wszystkie dni tygodnia, w kraju i za granicą. Program obejmuje pomoc w przypadku awarii, holowanie pojazdu oraz, w razie potrzeby, zakwaterowanie w hotelu.

Samochody zastępcze

Klient serwisu Toyota Professional może zarezerwować samochód zastępczy na czas naprawy lub przeglądu Twojego pojazdu. Do wyboru masz różne opcje, w tym lekkie samochody osobowe i dostawcze.

Finansowanie i ubezpieczenie

Toyota Professional oferuje szyte na miarę usługi finansowania i leasingu dla firm, a także ubezpieczenia dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.

UBEZPIECZENIE TOYOTA PROFESSIONAL

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu

ODKRYJ USŁUGI KINTO

Poznaj wszystkie możliwości leasingu z KINTO One (tylko dla Klientów biznesowych).
Dowiedz się więcej o KINTO (Opens in new window)

Odkryj wszystkie auta użytkowe Toyoty

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy dużą firmę, możesz mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości samochody użytkowe i pick-upy. Sprawdź naszą comiesięczną ofertę specjalną i znajdź pojazd dla siebie.